Начало | Крими | Последно - Павел Колев няма да е новият директор в "Левски"

Последно - Павел Колев няма да е новият директор в "Левски"

Крими 0 Прочетено: 19 Кратка връзка
Размер на шрифта: Decrease font Enlarge font
Последно - Павел Колев няма да е новият директор в "Левски"
Павел Колев Батакът във футболен клуб "Левски" става все по-внушителен. Днес стана ясно, че най-важната промяна при "сините" няма да се случи.Анонсираното преди време от собственика Спас Русев назначение на Павел Колев за нов изпълнителен директор отпада. Заместник изпълнителният директор на БФС Павел Колев е отказал поста. Причината е голямо разминаване за дългосрочното развитие на клуба."Защо не се стигна до назначението? Защото не успяхме да намерим допирни точки за развитието на "Левски" през следващите години. Не е ставало въпрос за финансови условия и не съм поставял условия за персонални промени, защото не ми е това работата, докато не съм в клуба", заяви Колев пред "Спортал".Той трябваше да смени на поста Красимир Иванов, който да се фокусира само върху финансовата част от управлението на "Левски".Така "сините" остават без нов изпълнителен директор, който да се заеме с ръководенето по нов начин на клуба. В "Левски" няма и спортен директор.Исканите от треньора Славиша Стоянович нови попълнения липсват към момента. Единствено в щаба му като наставник на вратарите влезе Димитър Иванков. Сподели Приятел Tweet Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.

Източник: Цялата информация

Няма етикети за тази новина
общо: | показване:
Captcha

Оценка на новината

0