Начало | Крими | Двойка, сгодени наскоро, загина в пожара в Лондон

Двойка, сгодени наскоро, загина в пожара в Лондон

Крими 0 Прочетено: 8 Кратка връзка
Размер на шрифта: Decrease font Enlarge font
Двойка, сгодени наскоро, загина в пожара в Лондон
Младата двойка, която е била отскоро сгодена, живееше на 23-ия етаж от 24-етажната сграда, която изгоря в пламъци. Снимка: Фейсбук Млада, талантлива италианка се обади на майка си, за да се сбогува с нея, докато апартамента й бе обзет от пламъци в Гренфел тауър.Марко Готарди и неговата приятелка Глория Тревисан, и двамата архитекти от района Венето в Северна Италия, са изчезнали, а семействата им се опасяват, че са загинали в пожара, пише британският "Телеграф".Младата двойка, която е била отскоро сгодена, живееше на 23-ия етаж от 24-етажната сграда, която изгоря в пламъци. Когато избухна огънят, Глория веднага се обадила на родителите си, които са записали всички последващи разговори."Това са ужасяващи, агонизиращи разговори", каза Мария Кристина Сандри, адвокат на семейството на г-жа Тревисан, която допълни, че е плакала, докато е слушала аудио файловете с разговорите.Според италианските медии, 26-годишната архитектка първо се е обадила на родителите си, за да им съобщи, че има огън на третия етаж, но както тя, така и родители й, са били сигурни, че пожарникарите ще го потушат, преди да се разпространил по другите етажи на сградата."Не можем да излезем, блокирани сме.", се чува от аудио разговорите на Глория със семейството й.Последното обаждане е в 4:07 часа италианско време, когато целият апартамент е бил в дим и пламъци."Съжалявам, че никога повече няма да мога да ви прегърна. Целият ми живот ми мина през очите. Не е честно. Не искам да умра. Исках да ви помогна, да ви благодаря за всичко, което направихте за мен ", съобщи Ла Република."Очаквам да отида в рая, ще ви помогна от там.", добавя Глория.Превод: Теодора Петрова Коментари Сподели Приятел Tweet Още: Бежанец, избягал от войната в Сирия, първата жертва на пожара в Лондон Майка хвърли бебето си от 10-ия етаж на горящата сграда в Лондон, спасиха го (Видео) Майка с 6 деца губи 2 в пожара в Лондон, докато слезе от 21-я етаж (На живо)

Източник: Цялата информация

Няма етикети за тази новина
общо: | показване:
Captcha

Оценка на новината

0